سوالات متداول

1چگونه میتوانم در مسابقات روزانه شرکت کنم؟
ابتدا در سایت PREDATOR ثبت نام کنید و پروفایل خود را فعال کنید. رشته مورد نظر خود را انتخاب کنید و لیست مسابقه های امروز را ببینید. بعد از خواندن قوانین و زمان شروع هر بازی، در مسابقه دلخواه ثبت نام کنید. بعد از این مرحله ادمین های PREDATOR با شما ارتباط میگیرند و شما را برای انجام مسابقه آماده میکنند.
2جوایز چگونه اهدا میشود؟
جوایز نقدی ۳ ساعت بعد از اعلام نتیجه مسابقه به بازیکنان اهدا میشود. – جوایز غیر نقدی ۲ روز پس از اعلام نتیجه مسابقه به بازیکنان اهدا میشود.
3چگونه میتوانم تقلب بازیکنی را گزارش بدهم؟
هر مسابقه داور و ادمین آنلاین دارد و درصورت مشاهده هرگونه تقلب، بازیکن را از مسابقه حذف میکند. با این حال شما میتوانید مواردی که آن مشکوک هستید را گزارش دهید تا داوران مجدد بررسی کنند. – بعد از هر بازی میتوانید به قسمت گزارش تخلف در سایت PREDATOR بروید و بازیکن مورد نظر را معرفی کنید. – همچنین میتوانید از بازی screenshot یا ویدئو تهیه کنید و آن را برای داور بازی ارسال کنید.
4بازیکنان در PREDATOR بر چه اساس سطح بندی میشوند؟
شما درحال تجربه دوره BETA این پروژه هستید. در این مدت چند عملکرد شما از جانب PREDATOR بررسی میشود. تعداد مسابقاتی که شرکت کرده اید، مقام هایی که کسب کرده اید و جزئیات دیگری که در سطح بندی شما نقش خواهند داشت. پس از پایان دوره BETA تمام بازیکنان نسبت به عملکردشان در ۶ بخش: _PREDATOR _DIAMOND _GOLD _SILVER _BRONZE سطح بندی میشوند.
5سطح من در سرور های اصلی هر رشته تاثیری بر سطح من در PREDATOR دارد؟
بله سطح شما در سرور هر رشته بر روی سطح بندی شما تاثیرگذار است اما فقط در آغاز ثبت نام. در ادامه سطح شما را در PREDATOR فقط عملکردتان مشخص میکند.
6تفاوت سطح های PREDATOR در چیست؟
بازیکنان در سطوح بالا میتوانند در مسابقات بیشتری شرکت کنند. همچنین جوایز سطح های بالاتر به مراتب بزرگ تر است.