بی شک بازی‌های کامپیوتری جایگاه خود را میان همه‌ی سنین در دنیا را پیدا کرده است و روزانه به جمعیت هواداران این حوزه افزوده می‌شود. بازی حرفه ای و ورزش‌های الکترونیک در کنار دیگر ورزش‌های مطرح دنیا چون فوتبال و بسکتبال قرار گرفته و در تعداد هواداران و بینندگان با این ورزش ها سخت در رقابت است. میلیون‌ها بیننده، میلیون‌ها بازیکن ، هوادار و سرمایه‌گذار و همچنین میلیون‌ها جایزه در حال پیوستن به این صنعت هستند.

حضور چشمگیر قشر جوان در همه‌ی‌ زمینه‌های این حوزه باعث شده تا کمپانی‌های کوچک و بزرگ سعی کنند به جمع حامیان این ورزش بپیوندند و در رو‌به رشد ترین صنعت سرگرمی دنیا دیده و مطرح شوند. کمپانی‌های بزرگی چون کوکاکولا، بنز، آئودی، مایکروسافت، سونی و… که در دهه‌های اخیر تبدیل به بزرگترین حامیان این حوزه شده‌اند.

40 میلیون گیمر ایرانی و بسیار استعداد‌های نهفته در کشور, این صنعت را برای علاقه مندان به این حوزه تبدیل به یک فرصت استثنایی جهت فعالیت، سرمایه گذاری و افتخارآفرینی کرده است.

آکادمی ورزش‌های الکترونیک PREDATOR امیدوار است در مسیر این افتخارآفرینی، حامیانی که بدنبال پیشرفت این حوزه در کشور و همچنین مطرح شدن در این مارکت رو‌به رشد و درآمدزا هستند را در کنار خود ببیند تا شاهد پیشرفت پر‌سرعت این صنعت و شکوفایی استعداد‌های بیشمار کشور عزیزمان باشد.

آیا برای ورود به این مارکت هیجان‌انگیز آماده‌اید؟

اگر مالک برند، محصول و یا خدمات ویژه و مرغوبی هستید و مهمتر از همه، به کیفیت معرفی کسب و کار خود بها می‌دهید، می‌توانید با حمایت از ورزش‌های الکترونیک در آکادمی پردیتور، طیف وسیعی از جمعیت جوان و سرزنده جامعه را با سلایق و معیارهای نوین و متفاوت، تحت تاثیر خود قرار دهید.
با تکمیل فرم زیر، کارشناسان خبره تیم بازرگانی آکادمی پردیتور با شما تماس خواهند گرفت تا در مسیرهای مشترک موفقیت گام برداریم.


    سپاس از تمایل شما به حمایت از ورزش های الکترونیک.
    تیم پردیتور با شما در تماس خواهد بود.