گیمر حرفه‌ای دختر آکادمی پردیتور

آیا می دانید که گیمرهای حرفه ای تنها از طریق شرکت در بازی های ویدیویی می توانند ماهانه میلیون ها دلار درآمد کسب کنند؟ اگر عاشق بازی های رقابتی هستید و فکر می کنید که می توانید به آنچه که مورد علاقه تان هست، دست یابید؛ پس خود را آماده کنید تا به یک بازیکن حرفه ای در دنیای ورزش های الکترونیک تبدیل شوید.

شاید دانستن این مطلب که چگونه به یک بازیکن حرفه ای تبدیل شوید و درآمد نجومی به دست بیاورید در روی کاغذ آسان به نظر برسد اما متاسفانه اینگونه نیست.

برای رسیدن به بزرگ ترین اهدافی که در ذهن خود پرورش داده اید و علاقه روز افزونی که برای رسیدن به آنها در ذهنتان شکل گرفته شما ملزم به صرف زمان و هزینه های لازم هستید.

اگر شما فکر می کنید که مهارت لازم برای تبدیل شدن به یک بازیکن حرفه ای در دنیای ورزش های الکترونیک را دارید پس دست بکار شوید برای پیشرفت خود فداکاری کنید. ما در این مطلب قصد داریم استراتژی های لازم برای تبدیل شدن به یک بازیکن حرفه ای را در اختیار شما قرار دهیم. به این ترتیب اطمینان حاصل می کنید که در راه رسیدن به اهداف خود دچار کم ترین اشتباه نخواهید شد.

بازی یک فعالیتی است که هر کسی می تواند از آن لذت ببرد اما وقتی نوبت به انتخاب بازی می رسد برای اکثر افراد این سوال پیش می آید که چه بازی را انتخاب کنم؟

انتخاب یک بازی امری ضروری است.

اگر می خواهید یک گیمر حرفه ای شوید و آن را تبدیل به یک شغل کنید و از آن به درآمد برسید، باید مهارت خود را در یک بازی تقویت کنید. این را به خاطر بسپارید که بهترین و استثنایی ترین بازیکنان مستحق بهترین درآمد هستند و با پیروزی در مسابقات به یک درآمد عالی می رسند.

پس درست نیست که همه ی بازی ها را انجام دهید و بر همه آنها مسلط باشید. اگر می خواهید به عنوان یک ابر قهرمان در بازی مطرح شوید باید یک گیم را انتخاب کرده و ساعت ها با آن تمرین کنید.

به یاد داشته باشید که یک بازی ای را انتخاب کنید که از انجام آن لذت می برید و به آن بازی عشق می ورزید. بسیاری از بازی ها مانند Call of Duty، DOTA 2، LOL، PUGB و Fortnite همگی دارای لیگ رقابتی هستند و بازیکنان حرفه ای می توانند از طریق آن کسب درآمد کنند.

ناگفته نماند که عامل اصلی دیگر داشتن انگیزه است. اینکه شما واقعا دوست داشته باشید، به جایگاهی که لایق آن هستید برسید.

اغلب اوقات آن بازی ای که شما انجام می دهید بازی مورد علاقه تان محسوب می شود که بیشترین زمان خود را با آن می گذرانید آن می تواند بهترین انتخاب شما برای حرفه ای شدن در آن بازی باشد.

اما همیشه این امر را مد نظر داشته باشید که تمام انرژی خود را در یک بازی سرمایه گذاری کنید.

در ادامه این مطلب با مسائل مهمی تا یک گیمر حرفه‌ای شدن همراه ما باشید.