هر روز تمرین کنید

اگر یک بازی را یافتید که احساس می کنید در آن بازی حرفه ای هستید زمان آن رسیده است که تمرین کنید. برای رسیدن به نقطه ای که در ذهن خود تجسم کرده اید باید صدها و شاید هزاران ساعت تمرین کرده و بیشترین زمان خود را روی آن متمرکز کنید.

بهترین روش برای حرفه ای شدن در یک بازی، تمرین روزانه است شاید این امر ساده به نظر برسد اما تنظیم کردن یک برنامه روزانه برای اینکه بتوانید به صورت مستمر تمرین کنید کمی سخت به نظر می رسد.

اولین نکته ای که هر گیمر حرفه ای بایستی به آن پایبند باشد، در نظر گرفتن بازی به عنوان یک شغل است. بنابراین برنامه مستمر برای تمرین یک بازی، آغازی برای موفقیت شما در این حرفه است.

برای حرفه ای شدن مدتی را برای تماشای فیلم بازی ها اختصاص دهید.

بهترین گیمرهای دنیا مدتی را برای تماشای فیلم بازی ها در نظر می گیرند تا بتوانند بهتر یاد بگیرند این امر برای حرفه ای شدن در یک بازی بسیار ضروری است.

تماشای فیلم بازیکنان حرفه ای برای شما امکان رشد سریع در بازی مورد علاقه تان را فراهم می کند اما اگر نمی دانید که بهترین بازیکنان و گیمرهای رشته شما چه کسانی هستند به آسانی می توانید از گوگل جستجو کنید و پس از پیدا کردن آنها بازی هایی را که انجام داده اند تماشا کنید و ببینید این بازیکنان چطور بازی می کنند و در هنگام مواجه با چالش ها چه رویکردی را در بازی اتخاذ می کنند در این صورت می توانید نقاط ضعف خود را پیدا کنید.

در ادامه این سری مطالب برای تبدیل شدن به یک گیمر حرفه ای، پیشنهاد حرفه‌ای را از دست ندهید و همراه ما باشید.