مسابقات جهانی بازی فورتنایت سال 2019

 

 

 

شاید اغراق امیز به نظر برسد اما بازی فورت نایت سراسر دنیا را فرا گرفته است. بازی در ابتدا توجهات کافی را به خود جلب نکرده بود.بازی به صورت تیرانداز سوم شخص میباشد که افکت های خاص بازی شما را به جنگیدن سوق میدهد

شرکت تولید کننده بازی فورت نایت در  ماه سپتامبر همان سال تولید یک حالت “Battle Royale” را به بازی رایگان فورت نایت اضافه کرد که در آن صد بازیکن در یک جزیره ی بزرگ  برای بقای خود می جنگند.

نکته ی جذب کننده ی بازی فورت نایت سادگیش است.به تمرکز خاصی نیاز ندارد پس برای جدا شدن لحظاتی از دنیای اطراف بازی بسیار مناسبی است.پیدا کردن سازه های ساده از جنس چوب و فلز و … و ترکیب آنها برای استفاده از اسلحه و یا ساختن قلعه هایی برای محافظت از کاراکتر بازی قسمت هایی از افکت بازی هستن.

این بازی به حدی فراگیر شده است که سالانه مسابقات جهانی بازی فورتنایت برقرار میشود که در سال 2019 مسابقات نهایی در تاریخ 26 تا 28 ژوئیه 2019 در استادیوم Arthur Ashe در فلاشینگ ، نیویورک برگزار شد که مجموع جوایز این مسابقه جهانی چیزی حدود 30 میلیون تومان بود. جام جهانی فورت نایت به دو رویداد مختلف تقسیم شد ، یکی برای بازیکنان فردی ، و یک مسابقه ی جداگانه برای تیم های دو نفره که به 6 مسابقه ی مختلف تا رسیدن به مسابقه نهایی تشکیل شده بود.

برنده ی این دوره از مسابقات در سال 2019 در قسمت بازیکنان فردی نوجوان 16 ساله ی آمریکایی به نام Kyle Giersdorf بود که حد.د 3 میلیون دلار برنده شد.

همینطور فینال مسابقات دو نفره  نیز در تاریخ 27 ژوئیه 2019 برگزار شد که Emil Bergquist Pedersen و David Wang برندهای این مسابقه بودند که آنها نیز 3 میلیون دلار را مشترکا برنده شدند.

بودن در این مسابقات فقط نیاز به بازی کردن ساده ای داره که از اتاق و کامپیوتر شما شروع میشه… پس آماده اید؟؟

قهرمان ۱۶ ساله فورتنایت و برنده ۳ میلیون دلار جایزه