ترجیح میدی طعمه باشی یا شکارچی؟

WHO'S YOUR NEXT PREY?

نقطه‌ی‌‌ طلوع شما همینجاست، با بازی کردن کسب درآمد و افتخارآفرینی کنید!

فرقی نمی کند دراین حوزه چه فعالیتی دارید، اگر بازیکن هستید یا مربی، داور هستید یا گزارشگر، برگزارکننده هستید یا تماشاگر، آکادمی ورزش‌های الکترونیک پردیتور در مسیر افتخارآفرینی برای ورزش های الکترونیک ایران پا به پای شما خواهد ایستاد.
call of duty mobile - scorpion project predator academypredator-home-call-of-duty-mobile-scorpion-project-poster
predator-home-clash-royal-dcorpion-project-poster-1predator-home-clash-royal-dcorpion-project-poster

راهنمای استفاده از پردیتور

برای استفاده از برنامه‌های گیمینگ، ابتدا در سایت پردیتور ثبت‌نام کنید.

بعد از ثبت‌نام شما به بخش پنل کاربری و پروجکت اسکورپیون (رویداد‌های پردیتور) دسترسی پیدا خواهید‌کرد.
با ورود به بخش اسکورپیون میتوانید رشته مورد نظرتان را انتخاب کنید و لیست مسابقات پیش روی آن را مشاهده کنید. بلیط شرکت در مسابقه را بعد از مطالعه قوانین رزرو میکنید و پیام تایید ثبت نام شما از طرف یکی از ادمین های برکزاری پردیتور برایتان ارسال خواهد‌شد.
این پیام همچنین حاوی لینک گروه مسابقه مربوطه در دیسکورد است. به آن ملحق می‌شوید تا ادمین برگزاری توضیحات تکمیلی را به شما ارایه دهد.
مسابقات بصورت زنده در شبکه‌ی آپارات پخش خواهد‌شد و همچنین با انجام‌شدن مسابقه، نتایج در سایت و شبکه های اجتماعی پردیتور منتشر خواهد شد.
درصورت برنده شدن, جایزه شما ظرف مدت ۱۲ ساعت به شما اهدا خواهد شد.
شما درحال تجربه نسخه بتای این پروژه هستید و صرفا اطلاعاتی نظیر: تعداد مسابقاتی که شرکت کرده اید، تعداد برد و تعداد باخت‌های شما در اختیارتان خوهد بود. اما عملکرد شما زیر نظر تیم پردیتور هست و در سطح بندی آینده سایت تاثیرگذار خواهد بود.

چگونه به یک گیمر حرفه‌ای تبدیل شویم؟

آیا می دانید که گیمرهای حرفه ای تنها از طریق شرکت در بازی های ویدیویی می‌توانند ماهانه میلیون‌ها دلار درآمد کسب کنند؟
اگر عاشق بازی‌های رقابتی هستید و فکر می‌کنید که می‌توانید به آنچه که مورد علاقه تان هست، دست یابید؛ پس خود را آماده کنید تا به یک بازیکن حرفه ای در دنیای ورزش‌های الکترونیک تبدیل شوید.