برای موفقیت باید سرمایه گذاری کنید

مهم نیست که کدام بازی را می خواهید به صورت حرفه ای دنبال کنید، اما به احتمال زیاد آن را در کامپیوتر شخصی خود انجام میدهید. واقعیت امر این است که اگر می خواهید حرفه ای شوید باید سرمایه گذاری کنید و لوازم مورد نیاز برای تبدیل شدن به یک گیمر حرفه ای را برای خود فراهم کنید.

مسافرت رفتن را تا حد ممکن کم کنید

چون این بازی ها نیاز به تمرین زیاد دارند تا حد ممکن طوری برنامه ریزی کنید که بیشترین وقت خود را بتوانید برای تمرین اختصاص دهید.

در مسابقات ثبت نام کنید

بعد از این که تمرین کردید و این حس به شما دست داد که شما هم می توانید در مسابقات شرکت کرده و در برابر رقیبانتان قدرت نمایی کنید وقت آن رسیده است که برای شرکت در تورنمنت ها ثبت نام کنید.

یافتن تورنمت های آنلاین برای بازی خاص شما زیاد سخت نیست. شما با پیگیری آن می توانید به راحتی ثبت نام کنید.

شما با شرکت در تورنمت های مختلف می توانید خود را برای لیگ های بزرگتر آماده کنید. بعد از شرکت در تورنمت های آنلاین، راه برای شرکت در مسابقات حضوری باز می شود زیرا مسابقات بزرگ به صورت حضوری انجام می شوند.

ارتباط با بازیکنان دیگر

برای حرفه ای شدن باید با بازیکنان دیگر که حرفه ای هستند ارتباط برقرار کنید و درباره بازی و نحوه انتخاب استراتژی های لازم در حین بازی اطلاعات کسب کنید.

اکنون به دلیل فراگیر شدن اینترنت شما هر جا که نیاز است می توانید با این نوع افراد همفکر شوید و در هنگام حضوردر مسابقات نیز با آنها ملاقات کرده و وارد تعامل شوید. این بدین معنی است که می توانید با افراد بیشتری تمرین کنید.

اگر یک فرد خجالتی هستید سعی کنید به نوعی این رفتار را ترک کنید و خود را با بازیکنان دیگر وفق دهید در این صورت نه تنها می توانید دوستان جدیدی بیابید بلکه از این طریق امکان پیدا کردن یک هم تمرینی نیز برای شما فراهم خواهد شد.

سعی کنید راه درآمدزایی را پیدا کنید

در ابتدای مسیر داشتن درآمد از طریق بازی های ویدیویی هرچند سخت بدست آید و یا میزان آن کم باشد می تواند برای شما انگیزه ایجاد کند. همچنین به شما کمک می کند تا از پس هزینه های تحمیلی که به شما وارد می شود بر بیایید.

چون هدف شما تبدیل شدن به یک گیمر حرفه ای است شما می توانید در سایت هایی مانند Twitch  و یا شبکه های اجتماعی دیگر به بقیه گیمرها کالا بفروشید. چون آزادی مالی داشتن برای شما یک اولویت برای پیشرفت در این ورزش است و می توانید راحتر به تمرین های روزانه خود بپردازید.

در ادامه مسیر گیمر حرفه‌ای شدن، سبک زندگی و تغذیه خود را مدیریت کنید. با این مطلب بسیار مهم همراه ما باشید.