بررسی تجهیزات گیمینگ HyperX

 

 

کیبورد

HyperX Alloy Origins keyboard

یک صفحه کلید جمع و جور و محکم است که دارای سوئیچ های مکانیکی سفارشی این شرکت هست که زیبایی و عملکرد و استحکام را برای بازیکنان به نمایش میگذارد.دارای کلید هایی با ال ایی دی های پیشرفته که نور محسور کننده ای را با ظرافت و دقت بالایی به شما نشان میدهد.

این صفحه کلید با بدنه ای کامل آلومینیومی ساخته شده است ، بنابراین درمقابل ضرباتی که به آن ممکن است وارد شود این کلیدها سفت و محکم و ثابت می ماند و همچنین دارای پایه های صفحه کلید است که به شما امکان می دهد از سه سطح مختلف شیب مورد نظرتان را انتخاب کنید. طراحی کم حجم و ظریف آن فضای حرکت ماوس را آزاد می کند.دارای یک کابل جدا شو برای قابلیت حمل بهتر. با استفاده از نرم افزار تجهیزات هایپرایکس، میتوانید قابلیت های بسیار گسترده ای از این صفحه کلید ببینید. تنظیم نور تک تک کلید ها،تنظم عملکرد هر کلید و۰۰۰

 

 

هدست

HyperX Cloud Stinger

هدست های استینجر به داشتن صدای بسیار با کیفیت،طراحی سبک و ساختار مستحکم مشهور هستند. هدست هایی مناسب برای استریم و بازی حرفه ای. این هدست هم با نرم افزار اختصاصی هایپرایکس،تنظیمات گسترده ای را به شما ارایه میدهد که میتوانید از نهایت قدرت این سری هدست بهره مند شوید. این سری ها در مدل های مختلف بی سیم و برعکس هستند. اکثرشان مجهز به سیستم پیشرفته نویزگیر و محافظ صدای بلند نیز هستند. از این محصولات میتوانید همچنین بر روی پی اس ۵ و ایکس باکس سریز ایکس استفاده کنید.

 

 

 

 

ماوس

HyperX Pulsefire Haste Gaming Mouse

این ماوس برای گیمرهای نخبه ای ساخته شده است که به دنبال کسب هر کسری از ثانیه در تلاش خود هستند تا بهترین باشند. با وزن ۶۰ گرمی، این موش سریع و دقیق هرکدام از سوییچ هاش قابلیت ۶۰ میلیون بار کلیک کردن را دارد. وش دست و ظریف اما درعین حال مقاووم و دقیق. کیلیک های دقیق و نرم این ماوس شما را در هر سبکی از بازی جانانه همراهی میکنند.