Li Xiaomeng یک بازیکن حرفه ای در رشته Hearthstone است او در سال 1996 در کشور چین به دنیا آمده  و به دلیل مهارت بی نظیرش در بازی Hearthstone لقب Liooon را به اونسبت داده اند.

Li Xiaomeng اولین بازیکن زنی است که در فینال مسابقات جهانی گرند مستر در رشته Hearthstone در سال 2019 موفق شد با گذشتن از سد Bloodyface از ایالات متحده آمریکا به مقام قهرمانی جهان برسد و جایزه 200000 دلاری مسابقات را از آن خود کند.

از دیگر افتخارات این بازیکن چینی می توان به کسب مقام قهرمانی جهان در تورنمت BlizzCon در رشته Hearthstone در سال 2018 اشاره کرد.

Li Xiaomeng که با نام مستعار  Liooon شناخته می شود و در تیم VK بازی می کند. زمانی که اودر فینال مسابقات جهانی Hearthstone در سال 2019 به خاطر آنچه که در طول مسابقات رخ داد از او به عنوان یک اسطوره ساخت و در تاریخ ورزش الکترونیک نام خود را برای اولین باربه عنوان اولین زنی که موفق به کسب مقام قهرمانی در رشته Hearthstone رساند.

این بازیکن در بخشی از سخنان خود چنین می گوید:” صعود به فینال مسابقات جهانی Hearthstone بالاترین افتخاری است که من در طول زندگی خود به دست آوردم و می توانم خود را به عنوان نماینده چین، توجه جهانی را به سمت خودم جلب کنم این راه بی شک بهترین راهکار در مقابل کسانی است که به خاطر دختر بودنم مرا تمسخر می کردند ومن اکنون به عنوان یک بازیکن قدرتمند در برابر آنها رقابت می کنم”.

Li Xiaomeng ملقب(Liooon) متولد شهر کوچکی در استا سین کیانگ است پدر ومادرش در سن 9 سالگی از یکدیگر طلاق گرفتند.  او اولین تورنمت خود ار در ژوئن 2018 با تیم VKLiooon به عنوان یک رقیب شرکت کرد در حالی که در ابتدا خود را ضعیف نشان داده بود اما به سرعت خود را با محیط مسابقه وفق داد و اولین پله ترقی را با موفقیت پشت سرگذاشت بعد از این مسابقه در سال 2019 موفق شد در 6 تورنمت گرندمستر داخلی چین سه بار به عنوان قهرمانی دست یابد.